O nas

Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe AN-MA-DA zostało założone w 1997 roku przez Eugeniusza Święcickiego i od tego czasu z sukcesami realizuje kolejne wszelkie prace brukarskie dla osób prywatnych, firm i jednostek budżetowych.

Wykonujemy układanie kostki brukowej na terenie posesji prywatnych oraz na dużych powierzchniach, jak: drogi, parkingi, place i chodniki.

Świadczymy kompleksowe usługi brukarskie, od pierwszej fazy, jaką są pomiary i projektowanie poprzez dostarczenie niezbędnych materiałów, a skończywszy na przygotowaniu terenu i ułożeniu kostki. Jako firma z długoletnim doświadczeniem, przykładamy dużą wagę do wykonywanych przez nas usług. Dysponujemy własnym zapleczem sprzętowo-technicznym oraz zatrudniamy wykwalifikowanych i doświadczonych w brukarstwie pracowników.

Budownictwo, jest branżą wymagającą fachowości i solidności wykonania, ze szczególnym uwzględnieniem walorów estetycznych i praktycznych. Dlatego naszym nadrzędnym celem przy wszelkiego typu realizacjach jest dokładność, solidność oraz zadowolenie klienta.