Kompleksowe usługi brukarskie

Nasza firma zajmuje się układaniem kostki brukowej od początku jej istnienia. Realizujemy inwestycje od pierwszej fazy, jaką są pomiary i projektowanie poprzez dostarczenie niezbędnych materiałów, a kończąc na przygotowaniu terenu i ułożeniu kostki, podejmujemy się realizacji zarówno małych, jak i dużych inwestycji.
Kostkę brukową układamy zgodnie z oczekiwaniami Klientów, zawsze starając się doradzić jak najlepsze rozwiązania, aby realizowana inwestycja spełniała zarówno wymogi estetyczne jak i była funkcjonalna. Nasze usługi świadczymy dla dużych przedsiębiorstw oraz klientów indywidualnych

Świadczymy kompleksowe usługi brukarskie, a to oznacza, że wykonujemy:

  • pomiary i projekty;
  • korytowanie i poziomowanie powierzchni;
  • drenaże i odwodnienia;
  • podbudowę pod kostkę;
  • układanie kostki brukowej.

 Materiały brukarskie wykorzystywane do realizacji zadań są najwyższej jakości i posiadają odpowiednie atesty i aprobaty techniczne. Przy wyborze materiałów naszym klientom służymy fachowym doradztwem wyboru kostki, uwzględniając rodzaj obciążeń i przeznaczenie nawierzchni. Ceny za nasze usługi uzgadniane są indywidualnie z każdym klientem, gdyż zależą one od przygotowania podbudowy, a także rodzaju kostki i wzornictwa, stąd jeśli są Państwo zainteresowani konkretną wyceną, zapraszamy do kontaktu telefonicznego.
Staramy się doradzić jak najlepsze rozwiązania tak, aby realizowana inwestycja, nie tylko spełniała wymogi estetyczne, ale była przy tym funkcjonalna i praktyczna. Służymy doradztwem przy wyborze odpowiedniej kostki brukowej czy granitowej, a na Państwa życzenie dokonujemy planu ułożenia kostki brukowej według projektu i wzoru.

Na wszystkie wykonane prace udzielamy 36 miesięcy gwarancji.